A family house with a large plot in Horsky Park for sale

 

  Very good and quiet location

 Large and private land

Lots of greenery + garden


Possibility to build a swimming pool

 

Popis nehnuteľnosti

A family house with a large plot in Horsky Park for sale

5-bedroom family house on Castle Hill with a beautiful large plot of 791 sqm (8514 sq. ft)

The ground floor of the house with an area of 115 sqm (1238 sq. ft) consists of an entrance hall, living room with fireplace, living room connected to the kitchen, 3 bedrooms, pantry, bathroom with tub and separate toilet.

The upper floor with a separate entrance from the outside with an area of 100 m2 has 4 rooms (3 bedrooms), a kitchen with a pantry and a bathroom connected to the toilet.

The interior of the upper floor is not modified, and the new owner can finish according to his own idea. The house was gradually renovated, the front of the house has aluminium windows, the other rooms have plastic, new floors, and a new gas connection.

The house is partially basement. There are 2 garages for 3 cars, one with an assembly pit.

2 parking spaces are also available in front of the house and free parking on the street in front of the entrance gate.

Fotogaléria

Price: 709 900,- €

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár