Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Apartmánový dom Bešeňová NA PREDAJ

Popis nehnuteľnosti

Apartmánový dom so skvelou polohou v obci Bešeňová

Apartmánový dom na predaj. Ide o moderný, novopostavený rekreačný apartmánový dom v obci Bešeňová. Pre budúceho majiteľa je v ponuke ako plne vybavený. V cene je zahrnutá aj rozľahlá záhrada pre hostí s altánkom, detským ihriskom a grilom. Garantujeme vám, že si ju každý váš hosť okamžite zamiluje. Vo Vile sa nachádza 10 samostatných, kompletne zariadených ubytovacích jednotiek – 6 apartmánov a 4 štúdiá. Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú plne vybavenú kuchyňu, gauč, TV a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Z apartmánového domu si pôvodní majitelia odnesú iba osobné veci, všetko ostatné vám zostáva.

Objekt sa predáva aj s parkovaním, čo je praktické najmä pre hostí, ktorí prichádzajú z väčšej diaľky. Vila je napojená na všetky inžinierske siete, ako sú voda, elektrina, plyn, kanalizácia či internetový optický kábel. Objekt má 3 vstupy, je riadne zateplený a má plastové okná, takže sa u vás radi ubytujú hostia aj počas zimných mesiacov.

Vaši návštevníci si určite zamilujú aj polohu apartmánového domu – nachádza sa totiž iba 50 m od známeho Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová. Vytúžený wellness tak majú doslova „na skok“ priamo z ich spálne.

Dispozícia apartmánového domu:

1 podlažie
2 podlažie
Podzemná miestnosť
Exteriér

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár