Byt s veľkou loggiou medzi dvoma parkmi

Obľúbena čast Dúbravky

Popis nehnuteľnosti

1 izbový byt s veľkou loggiou v obľúbenej lokalite Dúbravky medzi dvoma parkmi

Tento útulný byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou na ulici Ľuda Zúbka v Dúbravke. Z jednej strany je park a materská škola, z druhej strany je tiež park, evanjelický kostol, neďaleko je krásne veľké detské ihrisko a obchodné centrum s viacerými menšími obchodmi a kaviarňami. Cez cestu je zástavka MHD. Na druhej strane je neďaleko športová hala a obchodné centrum Kaufland.
Bytový dom je zateplený, vchod na čip, nové schránky, plastové okná na medziposchodí. Energetický certifikát B.

Byt je orientovaný na východ a z loggie sa pozeráte do parku a na materskú školu. Byt je z pohľadu dispozície zaujímavo riešený, nakoľko disponuje vstupnou chodbou s dostatkom úložných priestorov, samostatné WC, kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom, spálňová časť s posteľou a pracovným stolom, obývačka so skriňou, dvoma kreslami, TV a obývačkový nábytok. Z obývačky je prístup na loggiu z jednej strany a z druhej je samostatná kuchyňa. Súčasťou kuchynskej linky je práčka, malá chladnička, elektrická rúra a mikrovlnka a plynový sporák. Loggia je po celej dĺžke bytu, a pre väčšiu bezpečnosť je aj zamrežovaná.
Byt sa predáva kompletne zariadený, ako je zobrazené na fotografiách v inzeráte.

Technické údaje bytu:
1 nadzemné podlažie
výmera bytu 29,41 m2
výmera loggie 7,32 m2
pivnica ktorá sa nachádza v suteréne ma 1,63 m2

LOKALITA


BYTOVÝ DOM A REKONŠTRUKCIA A OBNOVA PREBEHLA V ROKU 2020:

SUTERÉN - V suteréne bol so zeme preložený prívod potrubia na studenú vodu pod strop, vymenené potrubie rozvodov teplej vody, obnova rozvodov kúrenia, samostatné regulovanie a meranie kúrenia v jednotlivých vchodoch, umiestnenie pivníc pre jednotlivé byty, vykurovanie v suteréne

PRÍZEMIE – Nové vstupné brány, dek kľúče domové telefóny na vstupy, nové poštové schránky, vymenené vstupné schody do domu a na podlažie, senzorové osvetlenie vstupu a schodišťa, nove omietky schodišťa a nátery dverí a zábradlia, opravené jednotlivé stupne schodišťa, v schodišti nové bytové zvončeky, obnovený výťah a nová výťahová skriňa, vymenené  elektrické rozvody v rozvodovej skrinke na schodišti

BYTY – vymanené stúpačky medené na studenú vodu, teplú vodu, plyn a odpadové potrubie až po spotrebič, vyregulované kúrenie, diaľkový odpočet kúrenia, diaľkový odpočet meračov vody, plyn osobne chodia kontrolovať a merať plynári, pravidelná kontrola plynových spotrebičov a prívodu plynu, pravidelná požiarna kontrola a kontrola elektriny v dome, vymenené hromozvody, uzemnené do hromozvodov zvislé potrubia vody a plynu.
Dom je zateplený, náveterné steny je polystyrén hr. 10cm a nové omietky, lodžie Kingspan hr. 5cm zateplenie so zvýšenou účinnosťou na prestup tepla a odolnosti proti požiaru, obnovené zábradlie lodžie a odstránené panelové poruchy osadenia zábradlia.

STRECHA – Obnovená strecha talianskou izolačnou krytinou a nové oplechovanie atiky, nové vetráky ventilačných šachiet.
Pozemok pod objektom je zakúpený pre každý byt.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Cena 115.000 EUR

Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.

Mesačné náklady 120 EUR + elektrina + plyn.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Aj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár