Chorvátsko - dovolenkový dom v srdci Istrie na predaj

Krásna rodinná usadlosť v malebnej prírode v centrálnej časti Istrie.

Popis nehnuteľnosti

Krásna rodinná usadlosť v malebnej prírode v centrálnej časti Istrie ponuka 3 kamenne domy oplotene vysokou kamennou stenou.

Rozkladá sa na ploche 2722 m2 a je prístupný po spevnenej ceste.

Hlavný dom pozostáva z kompletne zrekonštruovanej časti pozostávajúcej z prízemia a prvého poschodia

Na prízemí je obývacia izba, kúpeľňa a kuchyňa s prístupom na terasu. Prvé poschodie pozostáva zo spálne s vlastnou kúpeľňou.

Domy boli kompletne zrekonštruované a pri renovácii týchto starých kamenných domov bolo základnou myšlienkou zachovať pôvodný stav domu.

Kamenné domy sú plne zariadené atraktívnym rustikálnym nábytkom v tradičnom štýle. Exteriér a interiér sú vyzdobené s veľkou starostlivosťou a je možné plne pocítiť synergiu kameňa a masívneho dreva, ktoré obklopuje každý pravý istrijský príbeh.

Rozsiahla záhrada s priestranným bazénom a priestorom na opaľovanie, letnou kuchyňou a kamennou studňou poskytujú úplné súkromie.

Sto rokov starý dub, ktorý sa nachádza na parcele pred domami, dodáva osobitný pôvab.

Ideálne miesto pre dovolenku.

Cena: 400.000,00 EUR 

+3% provizia pre RK

______________


ISTRIA - polostrov v tvare srdca sa nachádza v severozápadnej časti Chorvátska. Je domovom mnohých historických aj prírodných zaujímavostí. Je ľahko dostupná autom, cesta zo Slovenska trvá len niekoľko hodín. Klíma je ideálna na dovolenku pri mori alebo výlety do vnútrozemia a zaujímavých miest. Na Istrii je cítiť silný taliansky vplyv, keďže v minulosti bola súčasťou Talianska. Polostrov si zamilujú nielen všetci, ktorí túžia po pamiatkach a histórii, ale tiež krásnych plážach, dobrom jedle a kvalitnom víne.Fotogaléria

Páči sa Vám tento dom v Chorvátsku?

Zavolajte mi teraz!

20180822_162818

Marino Martinčić
Tel/WhatsApp/Viber: +421 911 861 125
E: hello@marinomartincic.com

P.S. som chorvát žijuci v Bratislave :)Ako prenajmem alebo predám Vašu nehnuteľnosť ?
Pozrite sa ako pracujem:
www.MarinoMartincic.com

Kontaktný formulár