Dvojizbový byt pre tých ktorí chcú viac priestoru pre seba 

Popis nehnuteľnosti

Dvojizbový byt pre tých ktorí chcú viac priestoru pre seba

Ste typ ktorí potrebuje viac priestoru, tak potom je tento dvojizbový byt o výmere 63m2 pravé pre Vás. Byt je situovaný na prvom poschodí menšieho bytového domu. Byt ma veľkú obývačku s kuchyňou o výmere 28,76 m2 a krásnu veľkú spálňu o výmere 16,48 m2, kúpeľňu a oddelene WC, predsieň a miesto pre veľký rolldoor, veľký balkón o výmere 7,34 m2

Bytový dom má celkovo len 14 bytov.  Pokiaľ preferujete dom s malým počtom susedov, ste na správnej adrese.

V cene bytu je: komora, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, toaleta, obklad, plávajúca podlaha v obývacej miestnosti a v spálni, komplet kuchyňa so spotrebičmi.

Cena za byt v štandarde vrátane kuchyne je: 217.900,- € 

Možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovacieho státia za cenu 9500,- €

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár