Exkluzívne vily a apartmány v Biograde na Moru

Popis nehnuteľnosti

Crvena Luka Hotel & Resort


Crvena Luka Hotel & Resort
pozostáva z hotela a apartmánov vo vilkách rozmiestnených okolo nádhernej zátoky aj s piesočnatou plážou, bazénom.

Crvena Luka Hotel & Resort otvorený bol v lete 2013 má výbornú polohu uprostred píniového lesa v jedinečnej zátoke medzi strediskami Biograd na Moru (asi 3km, rušnejšie stredisko) a Pakoštane (menšie stredisko). Oproti zátoke Crvena Luka je súostrovie Kornati, najväčšie súostrovie Jadranského mora, so 150 ostrovmi rôznych veľkostí. Mesto Zadar asi 30km. Pohodlné spojenie z diaľnice aj letiska.


Videoprehliadka

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár