Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Tento byt ponúka viac než len obyčajné bývanie - má obrovskú loggiu

Popis nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť ideálna na investíciu s výbornou dostupnosťou tak do mesta ako aj na Draždiak a cyklotrasy.

Garsónka sa nachádza na Osuského ulici 3/A v Petržalke, blízko novej zastávky električky a Chorvátskeho ramena. Z balkóna je výhľad na otvorené priestranstvo a Kamzík. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má plastové okná, laminátové podlahy, malú modernú kuchynskú linku so spotrebičmi, TV. Vstupné dvere sú bezpečnostné.  

Pre investorov, ktorí hľadajú stabilné investície, je táto garsónka skvelou príležitosťou. Súčasný nájomník sa o nehnuteľnosť stará a v nájme chce pokračovať, čo zaručuje stabilný a okamžitý príjem z prenájmu. Táto lokalita je v Petržalke stále populárnejšia medzi nájomcami a má veľký potenciál rastu ceny nehnuteľnosti v budúcnosti, tak vďaka polohe ako aj kompletnej občianskej vybavenosti.

Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne.

Zavolajte nám ešte dnes a dohodnite si obhliadku :)

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF