Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výhľadom na jazero -50% zľava na prvý mesiac

PRENAJATÉ

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výhľadom na jazero Kuchajda

Tento naozaj jedinečný, svetlý byt  s juhozápadnou orientáciou sa nachádza na 14. poschodí bytového komplexu Koloseo. Vyniká krásnym výhľadom na jazero, západy slnka a celé mesto. Budova je odsadená od cesty a pred priamym hlukom ju chráni budova pred ňou.

Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky prepojenej s kuchyňou, detskej izby, spálne, kúpeľne a špajze. Celková výmera je 74 m2 + 6 m2 balkón.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Pri zariaďovaní sa dbalo na kvalitu materiálov, praktickosť a využitie priestoru. Priestranná kuchyňa robená na mieru s mierne vyvýšenou pracovnou doskou, šatníkové skrine vo vstupnej chodbe, spálni aj detskej izbe. Šatník v detskej navyše doplnený o bočnú vstavanú knižnicu. Úložný priestor ponúka aj špajza a skriňa v chodbe.
Priamo byt susedí len s jedným bytom a ponúka maximálne súkromie.

Juhozápadná orientácia zabezpečuje príjemnú teplotu počas celého roka, kúrenie je potrebné zapnúť len v najchladnejších mesiacoch. V obývacej miestnosti a chodbe sú osadené kvalitné klimatizačné jednotky, v obývačke v peknom interiérovom prevedení ART COOL od LG.

Byt je ideálny pre ľudí, ktorí majú radi aktívny život. Menšie športoviská sú k dispozícii v areáli jazera Kuchajda, v okolí sú väčšie známe futbalové ihriská, blízko je aj Zimný štadión.

Zároveň svojich obyvateľov rozmaznáva pešou dostupnosťou všetkých služieb – Freshmarket, Yeme, nákupné centrum Vivo, reštaurácie, pošta, banky. Priamo v bytovom komplexe sú na prízemí malé potraviny, kaderníctvo, kozmetika. Výborná dostupnosť do mesta ale aj okolia Bratislavy, blízko je železničná stanica Nové mesto.

Parkovanie možné v podzemnej garáži so strážnou službou. Parkovacie miesto vedľa výťahu.

K bytu prislúcha pivnica na prízemí, ktorá je tiež len pár metrov od výťahu.

Byt poskytuje skutočne bezstarostné bývanie, ale aj dostatok priestoru na home office či prípadné domáce aktivity detí.

Videoprehliadka

Fotogaléria

 

 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár