Nízkoenergetické, pasívne a bezúdržbové domy pre (ne)náročných - na predaj

Popis nehnuteľnosti

Nízkoenergetické, pasívne a bezúdržbové domy pre (ne)náročných

Ekologický, inteligentný, nízkoenergetický, pasívny a takmer bezúdržbový sú slová, ktorými môžeme popísať 2 rodinné domy stojace na spoločnom pozemku o výmere 1052 m2. Domy sú 5 izbové a boli navrhované tak, aby ušetrili priestor a zároveň ponúkali všetko potrebné s dostatočným komfortom bývania pre život 4-5 člennej rodiny. Úžitková plocha je cca 200m2.
Domy sú takmer identické, len zrkadlovo otočené a každý ma iný odtieň interiéru. Na prízemí domu je vstupná hala, jedna spálňa (detská, pracovná, hosťovská izba), obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kutom a samostatne WC s bidetom. Schodmi sa dostaneme na poschodie, kde sú 3 spálne a jedna kúpeľňa s vaňou a oddelené WC s bidetom.
Kúrenie je podlahové, zároveň je riešený komplexný rekuperačný systém na vetranie v celom dome a slúži aj ako podpora pre chladenie alebo kúrenie. Domy sú dostatočne dobre zateplené minerálnou vlnou, aby stále udržiavali teplotu v interiéri. Moderný centrálny vysávač uľahčuje upratovanie na prízemí ako aj na poschodí domu.
V celom dome je navrhnutý interiérový nábytok, podlahy a kuchyňa na mieru - tak, aby bolo dostatok miesta na všetko potrebné. Kuchyňa je priestranná a komplet vybavená aj so spotrebičmi, ktoré zapadli do interiéru navrhnutého tak, aby ladil s obývačkou.
Všetky okná a dvere sú so 4-sklom, zvonku hliníkové zvnútra plastové. Žalúzie je zapracované do okien a nie je potrebné ich udržiavať, a všetky otváracie okná sú na kľúč kvôli bezpečnosti.

Pred každým domom sú 2 parkovacie státia kryté terasou, ktorá pokračuje až do prednej časti domu - do záhrady. Pri hlavnom vchode je skladová miestnosť o výmere 15m2. Pozemok je rovinatý a prízemia domov sú bezbariérové, od parkoviska k domu až po záhradu nie je žiadny schod.
Pozemok je celý oplotený okolo oboch domov kvalitným oplotením. Predná časť domu nie je predelená, t.j. záhrada je voľná. Ak by v domoch bývali súrodenci alebo kamaráti, mohli by spoločne využívať celu záhradu. Samozrejme to funguje aj opačne, keďže je každý dom samostatná jednotka.
Všetky materiály a technika v dome sú vysoko kvalitné a navrhnuté tak, aby vydržali dlho.
Do domu stačí doplniť už len postele, jedálenský stôl so stoličkami a sedačku či kreslá v obývačke a môžete hneď bývať.

Poloha pozemku je cielene vybratá tak ,aby všetko potrebné bolo na blízku, no zároveň aby lokalita bola pokojná. Blízko je aj materská škola, základná škola, kostol a stanica cez cestu, potraviny aj reštaurácie. Centrum Bratislavy je vzdialené 10 km tj. 12-15 min autom alebo sa dostanete bicyklom či elektro kolobežkou po vyznačenej trati. V okolí sú parky i les.

--- Fotografie sú ilustračné ---

Fotogaléria

--- Fotografie sú ilustračné ---

Pre viac informácii a cenu zavolajte
+421 911861125 – Marino Martinčić

 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár