Nové apartmány v Sv. Filip i Jakov pri Zadare, Chorvatsko

   

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Novopostavený apartmánový dom v prímorskom mestečku Sveti Filip i Jakov pri Zadare.
Dom je 230 m vzdialený od mora a pláže a cca 400 m od historického centra mestečka.
K dispozícii sú ešte dva apartmány:


Prízemný apartmán A1 s výmerou 54 m2 pozostáva z dvoch spální, kúpeľne a dennej časti s kuchyňou. Na terasu sa vychádza z kuchynskej aj dennej časti. Apartmán má pekné logické riešenie, čím je vhodný tak na dlhodobé bývanie ako aj na prenajímanie. K dispozícii je krytá terasa s výmerou 7,8 m2. Z väčšej spálne je východ na zadnú malú záhradnú terasu (5,6 m2). K apartmánu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie miesto o výmere 3,44 m2.
Apartmán sa predáva v štandarde – keramický obklad podláh v celom apartmáne vrátane terasy, obklad v kúpeľni, vaňa, toaleta, umývadlo, príprava na práčku.

Cena: 169 000 EUR

Apartmán B3 s výmerou 63,3 m2 sa nachádza na 2.poschodí apartmánového domu. Pozostáva z dvoch spální, kúpeľne a dennej časti s kuchyňou, z ktorej sa vychádza na priestranný balkón s výmerou 15,77 m2. Apartmán poskytuje dostatok priestoru a súkromia aj na celoročné bývanie.
K apartmánu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie miesto o výmere 3,44 m2.
Apartmán sa predáva v štandarde – keramický obklad podláh v celom apartmáne vrátane terasy, obklad v kúpeľni, vaňa, toaleta, umývadlo, príprava na práčku.

Cena: 154 900 EUR

 

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár