Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Odstúpime zabehnutý obchod vo Fresh Markete

Popis nehnuteľnosti

Odstúpime zabehnutý obchod Chuť Chorvátska vo Fresh Markete na Rožňavskej 1 v Bratislave 


Obchod má výbornú pozíciu pri vchode do Fresh Marketu od Klienského centra. Predáva potraviny chorvátskych výrobcov. Sortiment sa samozrejme dá rozšíriť alebo úplne zmeniť.

Podmienkou odstúpenia je odkup tovaru, ktorý sa momentálne v obchode nachádza, za dodávateľské ceny (aktuálne cca 4500 EUR). Chladničky a mraznička podľa dohody.

Obchod je prevádzkovaný s.r.o. – táto nie je súčasťou odstúpenia.

Mesačné nájomné vrátane energii je cca 1.000 Eur + DPH 

Provízia pre RK: 1.000 EUR

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár