Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Novostavba - 2i byt s balkónom a panoramatickým výhľadom - PREDAJ

Ideálne na investíciu: prenájom dlhodobý/krátkodobý.

Popis nehnuteľnosti

Ponukám na predaj 2i byt s výhľadom na Bratislavsky Hrad v novostavbe, ktorá je ešte vo výstavbe. Byt sa nachádza na 15 poschodí z 35 bytového domu Klingerka na prístavnej ulici neďaleko Panoráma City a Eurovei.

Stačí záloha 20% zostatok po kolaudácii krotí je očakávaný v lete 2021

Dvojizbový byt o výmere 56,4 m2 + loggia 4,9 m2 ma orientáciu na západnú stranu smerom na Staré Mesto a hrad ako aj panoramatický výhľad na mesto. K bytu patri aj pivničná kobka o výmere 2,5m2.


KVALITA A VÝBORNÁ LOKALITA

Štýlová dominanta ponúkne obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i pekné výhľady. Má výbornú polohu a vyrastie v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea. V Klingerke budete mať všetko poruke, či už patríte k cestovateľom, kávičkárom alebo športovcom.

HISTÓRIA ÚZEMIA

Miesto, kde bude stáť Klingerka, má svoju bohatú históriu. Kedysi tu stála textilná továreň na spracovanie juty „Klingerka“, ktorú založil v r. 1888 - 1889 Henrich Klinger. Vyrábali sa v nej tapety, koženky, voskové plátno, vrecia a pod. Fabrika zamestnávala až 1 000 robotníkov, pre ktorých sa v blízkosti vybudovala obytná štvrť zvaná „Klingerova kolónia“.Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár