Novostavba - 2i byt s balkónom a panoramatickým výhľadom - PREDAJ

Ideálne na investíciu: prenájom dlhodobý/krátkodobý.

Popis nehnuteľnosti

Ponukám na predaj 2i byt s výhľadom na Bratislavsky Hrad v novostavbe, ktorá je ešte vo výstavbe. Byt sa nachádza na 15 poschodí z 35 bytového domu Klingerka na prístavnej ulici neďaleko Panoráma City a Eurovei.

Stačí záloha 20% zostatok po kolaudácii krotí je očakávaný v lete 2021

Dvojizbový byt o výmere 56,4 m2 + loggia 4,9 m2 ma orientáciu na západnú stranu smerom na Staré Mesto a hrad ako aj panoramatický výhľad na mesto. K bytu patri aj pivničná kobka o výmere 2,5m2.


KVALITA A VÝBORNÁ LOKALITA

Štýlová dominanta ponúkne obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i pekné výhľady. Má výbornú polohu a vyrastie v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea. V Klingerke budete mať všetko poruke, či už patríte k cestovateľom, kávičkárom alebo športovcom.

HISTÓRIA ÚZEMIA

Miesto, kde bude stáť Klingerka, má svoju bohatú históriu. Kedysi tu stála textilná továreň na spracovanie juty „Klingerka“, ktorú založil v r. 1888 - 1889 Henrich Klinger. Vyrábali sa v nej tapety, koženky, voskové plátno, vrecia a pod. Fabrika zamestnávala až 1 000 robotníkov, pre ktorých sa v blízkosti vybudovala obytná štvrť zvaná „Klingerova kolónia“.

Cena 260.000 €
+ garážové státie: 30.000 €

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár