Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prerobte si byt podľa seba - 3i byt v pôvodnom stave

klasický 3i byt s loggiou a pivnicou, príjemnými výhľadmi a orientáciou na 2 svetové strany

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj klasický 3i byt s loggiou a pivnicou, príjemnými výhľadmi a orientáciou na 2 svetové strany (SZ-JV).

Ak túžite vytvoriť domov podľa vlastných predstáv, tento byt je určený práve pre Vás. 

Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť (potraviny, reštaurácie, banky, pošta, školy, škôlky, nákupné stredisko HRON), jednoduchú dostupnosť do centra i na diaľničný obchvat a zároveň skvelé možnosti pre športovcov. Veľký park Medzijarky na prechádzky aj s kočíkom. Multifunkčné ihrisko, Malý Dunaj, lesy a mnoho ďalšieho nájdete doslova na skok od domu

Byt je v pôvodnom stave avšak ponúka veľmi kvalitný základ pre vytvorenie vysnívaného bývania. Má výbornú dispozíciu, izby dobrých rozmerov a pridanou hodnotou je jeho vzdušnosť, orientácia na 2 svetové strany. Loggia s príjemným výhľadom do parku Medzijarky je otočena na Juhovýchod a na Severozápad máme 2 spálne.

Lokalita:

Bytový dom sa nachádza v lokalite Podunajské Biskupice v blízkosti Malého Dunaja. Výborná občianska vybavenosť a výborná dostupnosti na diaľničný obchvat.

V pešej dostupnosti od bytu nájdete Anglicku materskú a základnú školu Galileo, Španielsku školu - Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, obchody, školu, škôlku, lekáreň, poštu, lesopark, cyklotrasu.

Byt:

Nehnuteľnosť sa nachádza na 3 z 8 poschodí bytového domu, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je zateplený, má 2 vchody, nové vstupné dvere, elektronický vrátnik, vymenené všetky stúpačky.

Byt tvorí vstupná hala, samostatná toaleta, prechodná kúpeľňa s vaňou, kuchyňa so špajzou, obývacia izba orientovaná do vnútrobloku (JV) a 2 izby orientované do tichej ulice (SZ).

Technické detaily:

Počet izieb: 3+KK

Lokalita: Podunajské Biskupice

Ulica: Bieloruska 48

Celková plocha: 67,00 m2

Úžitková plocha: 62,76 m2

Loggia: 4,14 m2

Pivnica / Murovaná: 3,75 m2

Stav: Pôvodný stav

Nájomné: 150 €/mesiac

Cena: 159 900€

Byt je možné aj zameniť za 1,5 izb. byt v Bratislave.

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár