Referencie


Pán Martinčić pri sprostredkovaní nášho obchodu preukázal všetky pozitivne zručnosti realitného makléra: od detailne a kvalitne pripravenej obrazovej prezentácie bytu, cez takmer okamžité zabezpečenie doplňujúcich informácií od majiteľa, príjemný priebeh obhliadky, kvalitné spracovanie zmluvných materiálov, až po samotnú orchestráciu podpisovania zmlúv a zabezpečenia vkladu do katastra. Akékoľvek nové okolnosti riešil pohotovo a s prehľadom. Ďakujeme za príjemnú spoluprácu.

Roman M., kupujúci, Bratislava

Pán Martinčič ,ďakujeme za ústetový prístup ,disponibilitu ,profesionalitu a skvelú komunikáciu . Ak hľadáte spoľahlivého partnera vo sfére nehnuteľností ,pán Marino je tou správnou voľbou .

Barbara Galbiati | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Ďakujem za rýchlu reakciu pri kúpe bytu, a ľudský prístup, ktorým má presvedčil, aby som nehnuteľnosť zrealizovali. Odporúčam a ďakujem. Nech sa Vám darí.

Ivana | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Pan Martincic je profesional vo svojom obore. Dava si zalezat aby poskytol spravne informacie a cela transakcia prebehla bez najmensieho zavahania. Navyse jeho ludsky pristup ma presvedcil, ze budem jeho spolupracu v miere aj nadalej vyhladavat.

Marek Hubek | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Makléra hodnotím ako profesionála vo svojom odbore, veľmi dobre poznal nehnuteľnosť ako aj jej okolie. Komunikácia s ním bola veľmi efektívna, snažil sa nám vyjsť vo všetkom v ústrety.

Peter | Kupujúci, Byt - Dunajská Streda

Seriozny pristup maklera, snaha byt napomocny nad ramec ocakavania.

Gabriel | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Príjemné vystupovanie a profesionálny prístup!. Som si istá, že ak v budúcnosti budem potrebovať služby RK, určite oslovím Vás a rada Vás odporučím svojim známym. Ste zárukou rýchleho, slušného a profesionálneho jednania.

Naďa Lauková | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Dakujem za sprostredkovanie a velmi prijemnu a ustretovu komunikaciu. Verim, ze spokojnost bude aj nadalej, po dokonceni (snad vsetko bude ako slubili). :) Tesim sa na dalsiu spolupracu. M.Chobot

Matej Chobot | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Dakujem velmi pekne za promptny pristup ktory nakoniec viedol k uspesnej kupe. Urcite odporucam.

Eva Krejcirova | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Mily a ludsky pristup. Kompetentne a rychle informacie. Odporucam.

Heinrich Miloslava | Kupujúci, Byt - Bratislava

Promptna komunikacia, ustretovost.

MM | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Dakujem za promptnost a ochotu. Profesionalny pristup. Rychle zistovanie informacii,mily pristup.

Balazikova | Kupujúci, Byt - Bratislava II

Ďakujem za ústretovosť, rýchlosť,seriózne jednanie.. Určite odporúčam..

Jozef Kušmírek | Kupujúci, Byt - Bratislava

Sympatický, ústretový, ochotný, príjemné vystupovanie. Neštandardný postup pri podpise rezervačnej zmluvy, maklér bol len prostredníkom medzi developerom a nakupujúcim, zmluvu po dohode doniesol podpísanú.

Mária Spišiaková | Kupujúci, Byt - Bratislava

Dear Marino, Thank you for your kind and swift return and thank you for your offer and its details. Such a businessman and professional approach.

Alp Kamsiz, Bratislava

Skutočne som rad za kontakt na Vás, mate veľmi profesionálny pristúp, nemali ste problém s obhliadkou večer hneď v deň oslovenia, na stretnutie ste si priniesli pôdorys, byt bol profesionálne nafotený aj s 3D obhliadkou. Ak by som niekedy predával nehnuteľnosť v Bratislave tak Vás určite rad oslovím.

Štefan K., Bratislava

Ak máte záujem o profesionálny prístup, ústretovosť a priamu komunikáciu, tak sa určite obráťte na služby p. Martinčića.

Miloš Lauko, Nitra

Príjemný nápomocný prístup, profesionálne vystupovanie. Bol som s nim spokojný a kľudne by som sa na neho znovu obrátil.

Jan | Prenajímateľ, Byt - Bratislava

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov