Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


For sale a sunny, spacious three-room apartment in Ružinov

Popis nehnuteľnosti

An apartment building surrounded by parks is the standard for Ružinov! Especially when it comes to the core of Ružinov, behind the Hotel Bratislava on Andreja Mráza Street.

A spacious and fully furnished three-room apartment with two separate bedrooms, a large living room and a separate kitchen.

Since all the rooms, including the kitchen, face west, it has light throughout the day, until sunset.

Directly from the entrance door is one large separate room with windows.

On the right is a hallway where there is enough storage space.

From the corridor to the left, there is a separate toilet and further on there is a separate bathroom with a shower, two wardrobes and a top-loading washing machine.

Down the hall, we get to the large living room. Straight ahead is another bedroom from which you can go to the loggia.

To the left of the living room is a separate kitchen, which has access to a small balcony. From the balcony you can see the park as well as the parking lot.

The apartment has an area of ​​71 square meters, one balcony that has a separate entrance from the kitchen and a loggia that is glazed, has sliding nets and new vertical blinds.

Bathroom ant toilet has been renovated six years ago.

The apartment has a cellar in the basement of the apartment building, which can be easily reached by elevator.

The apartment is located on the fifth of seven floors of an insulated panel apartment building, which underwent a high-quality renovation in 2013.

The apartment building was renovated, new balconies and loggias were made, corridors got new windows, new mailboxes on the ground floor, new main entrance door with chip entry, a ramp for the disabled, a new elevator. And above all, the risers in all apartments were replaced.


Download Floorplan


Monthly expenses: 150€ + electricity gas, TV/internet

Price: 239.500 EUR including agency commission

Videoprehliadka

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár