Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Svahovitý pozemok na Kolibe s výhľadom na Bratislavu

Popis nehnuteľnosti

Svahovitý pozemok na Kolibe s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Koliba je jedna z najlukratívnejších štvrtí Bratislavy, z ktorej je to len na skok či už do prírody či do centra mesta.

Mierne svahovitý stavebný pozemok o výmere 572m2 sa nachádza takmer na konci ulice. Prístupová cesta je asfaltová, dostatočne široká a využívaná výhradne majiteľmi okolitých nehnuteľností. Do rezidenčnej štvrti je možný prístup z dvoch strán ale cez vstupné brány, ktoré sú ovládané elektronicky.

Tiché prostredie s panoramatickým výhľadom na mesto.

Všetky inžinierske siete k dispozícii na pozemku. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.
K pozemku prislúcha navyše aj podiel na spoločných častiach tj. priľahlých pozemkoch ako prístupová cesta.

Súčasť územia je určený ako plocha s obytnou funkciou – rodinný dom s maximálnou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie alebo ustúpené podlažie a s koeficientom intenzity využitia pozemku max. 0,3, čo znamená podiel zastavanej plochy max 30% z celkovej plochy pozemku.
V našom prípade je to 171m2 zastavanej plochy.

Pozemok ponúka svojou výmerou, lokalitou, kvalitou prostredia a dopravnou dostupnosťou príležitosť pre postavenie rodinnej vily aj pre náročnejšieho klienta.

Fotogaléria

Cena: 620.000,- €


Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.
 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Aj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF