Trojizbový byt KOLOSEO - byt.ba

 

Pekný trojizbový byt na jednej z najvyhľadávanejších adries v Bratislave

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

Bytový komplex KOLOSEO na Tomášikovej ulici je určite jednou z najvyhľadávanejších adries v Bratislave.

Viem, o čom hovorím, keďže som jeho obyvateľ od samotnej kolaudácie v roku 2007.

Cez cestu je jazero Kuchajda, peši sa rýchlo dostanete k OC VIVO (ex Polus), blízko je aj klientské centrum, potraviny Yeme a Fresh Market – farmárska tržnica. Po pravej strane je Pošta Bratislava III a ŽST Nové Mesto. Všetko ostatné je dostupné autom alebo MHD za veľmi krátky čas.

V ponuke máme trojizbový byt, ktorý má veľkú rodičovskú spálňu a menšiu detskú izbu, chodbu s rolldorom, kúpeľňu s vaňou, veľkú obývaciu izbu s kuchyňou v tvare písmená U. Byt sa predáva komplet zariadený.

Verejne parkovanie pri budove je takmer bezproblémové, dajú sa prenajať alebo odkúpiť vonkajšie parkovacie státia alebo státia v podzemnej garáži.

Ak máte otázky, neváhajte ma kontaktovať. Poznám budovu aj okolie. Ktovie, možno budeme susedia ;-)

3D scan

Fotogaléria

Cena: 199.800,- €

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár