Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Útulný 2-izbový byt v Hamuliakove - Pohodlné bývanie v kľudnom rodinnom prostredí

Popis nehnuteľnosti

Na predaj útulný 2-izbový byt v Hamuliakove, čarovnej lokalite súkromia a pokoja, len pár kilometrov od pulzujúcej Bratislavy.

Tento neodolateľný byt sa nachádza na prízemí 6 podlažného bytového domu, čo poskytuje výhodu pohodlného sťahovania. Užite si výhody prístupu na priestranný balkón o rozlohe 7m2, ktorý je prístupný z obývacej izby aj zo spálne. Ak si želáte, môžete si dokúpiť aj garáž, no parkovanie pred bytovkou je vždy bezproblémové. Navyše, len pár krokov od domu sa nachádza detské ihrisko, ku ktorému má majiteľ bytu priamy prístup. Pre pohodlie cestovania je hneď oproti bytovke umiestnená autobusová zastávka. Hamuliakovo je ideálne situované len 12 km od Bratislavy, čo z neho robí obľúbené miesto pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v blízkosti hlavného mesta.

Samotný byt má rozlohu 55m2 a je plne zariadený, čím poskytuje všetko, čo potrebujete pre pohodlný život. Jeho stav je vynikajúci a nevyžaduje žiadne rekonštrukčné práce, pretože bytový dom je relatívne nový, staval sa pred približne 10 rokmi. Stačí sa nasťahovať a vychutnávať si nový domov. V rámci údržby bytu boli už vymenené podlahy a dvere, čo prispieva k jeho súčasnému modernému vzhľadu.

Nehnutelnosť v Hamuliakove je dokonalou voľbou pre tých, ktorí túžia po bezstarostnom bývaní v blízkosti prírody a zároveň s rýchlym prístupom k všetkým výhodám a službám, ktoré ponúka blízke mesto Bratislava. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a získajte svoj vlastný kúsok pohodlia v tomto útulnom bytovom komplexe.

Hamuliakovo je obklopené úchvatným prírodným prostredím, pričom jeho výhodná poloha ponúka jedinečnú blízkosť k rieke Dunaj. Pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu je to skutočný raj. Môžete sa vybrať na romantickú prechádzku pozdĺž brehu rieky a vychutnať si úchvatné výhľady alebo si vychutnať cykloturistiku či piknik na jej brehu.

Okrem toho je v okolí aj historický hrad, ktorý vám umožní preniknúť do minulosti a objaviť bohatú kultúru a dedičstvo tohto regiónu. Pravidelné prehliadky a kultúrne podujatia v hradzovom areáli vám poskytnú vzrušujúce a pútavé zážitky.

Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite obhliadku nehnuteľnosti.

Fotogaléria

CENA: 150.000 €

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF