Veľký pozemok s rodinným domom v Horskom parku

 

  Veľmi dobrá a ticha lokalita

 Veľký a súkromný pozemok

 Veľa zelene a ovocno-zeleninová záhrada


 Možnosť vybudovať bazén

 

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na Hradnom kopci s krásnym pozemkom o výmere 791m2

Pozemok a dom sú napojené na všetky inžinierske siete.
Prízemie domu o výmere 115 m2 tvorí vstupná hala, denná miestnosť s krbom, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 3 spálne, komora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.
Vrchné poschodie so samostatným vstupom z vonku s výmerou 100 m2 má 4 izby, kuchyňu s komorou a kúpeľňu spojenú s toaletou.
Interiér vrchného poschodia nie je upravený a nový majiteľ si môže dokončiť podľa vlastnej predstavy. Dom bol postupne rekonštruovaný, predná časť domu má hliníkové okná, v ostatných miestnostiach sú plastové, nové podlahy a nová prípojka plynu.
Dom je čiastočne podpivničený. K dispozícii sú 2 garáže pre 3 auta, jedna je s montážnou jamou.
2 parkovacie miesta sú k dispozícii aj pred domom a tiež voľné parkovanie na ulici pred vstupnou branou.

Fotogaléria

Cena: 709 900,- €

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár