Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3i-byt na Vajanského nábreží s krásnym výhľadom na Dunaj

  Bratislava I - centrum mesta

  Historická budova KOTVA na nábreži Dunaja

  Moderne zrekonštruované 

Popis nehnuteľnosti

Prenajmem 3-izbový byt v historickej budove na Vajanského nábreží s priamym výhľadom na Dunaj, po kompletnej rekonštrukcii. Nové plastové okná, zreparované pôvodné drevené parkety, nové interiérové dvere - posuvné presklené, zreparované pôvodné vchodové dvere, v kúpeľni sprchovací kút, kúpeľňa spolu s WC, liatinové radiátory, nové rozvody vody a elektriny, vysoké stropy.

Okná oboch spální aj obývačky sú orientované smerom na juhozápad – na Dunaj. Kuchynské okno smeruje do vnútrobloku.

Nachádza sa na 4. poschodí 6-poschodového, tehlového bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu je 80m2.

Byt po rekonštrukcii ešte nebol obývaný. Byt je kompletné zariadeny.

Kuchyňa bola zariadená el. spotrebičmi - umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, rúra a indukčná varná doska, pračka so sušičkou a chladnička na vino. Do dvoch väčších izieb bola privedená klimatizácia.

Nábrežie a štvrť medzi historickým jadrom a Dunajom (tzv. Dunajské predmestie) čakajú viaceré pozitívne zmeny. Medzi inými aj dlho očakávaná rekonštrukcia budovy (bola ukončená tento rok), v ktorej sa byt nachádza, známej ako „Kotva“ – niekdajšie sídlo Viedenskej všeobecnej poisťovne, dnes už bytový dom.
Treba spomenúť aj kúpele Grössling v susednej budove, ktoré dodajú lokalite niekdajšiu prestíž (začiatok rekonštrukcie kúpeľov je plánovaný na jar 2023)

Cena: 1300 EUR/mesiac
Cena nájmu nezahŕňa energie. Záloja je 300 EUR/mesiac

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár