Kancelária alebo fotograficky ateliér? Používajte tak ako vám viac vyhovuje!

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na prenájom veľmi pekné administratívne priestory používané ako fotografický ateliér pre deti a rodiny. Z fotoateliéru (v prípade záujmu) v priestore ostáva: drevené pozadie v bielej farbe (vintage style) + 3 papierové roly / fotopozadia a foto ring na mobil.

Jedná sa o dva priestory, ktoré sa môžu používať aj ako kancelárie na administratívne účely, sklad alebo ako fotografický ateliér.

Prvý priestor je väčší o výmere 28,80m2 – v tomto priestore bol fotoateliér.

Za ním je menšia kancelária o výmere 14,40 m2, ktorá má pracovný stôl v tvare písmena L (robený na mieru).
Pred vstupnými dverami je čakáreň s výmerou 7,7 m2, ktorá je spoločným priestorom pre vedľajšie kancelárie. Sociálne zariadenia ako aj mini kuchynka sú na spoločnej chodbe. Priestory sa nachádzajú na 3. poschodí administratívnej budovy s výťahom a recepciou na prízemí.
Pred budovou je verejné parkovanie.

3D scan

Fotogaléria

Cena prenájmu: 500 EUR/mesiac
Energie: cca 100 EUR/mesiac

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár