Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Condominium Dúbravka – 6 izbový rodinný dom

úžitkovoa plocha 150m2 + terasa 10m2

Popis nehnuteľnosti

Condominium Dúbravka – 6-izbový rodinný dom

V tichej lokalite mestskej časti Dúbravka na ulici Pod záhradami sa nachádza uzavretý areál domov, ktoré Vám poskytnú vynikajúce rodinné bývanie. Okolie areálu ponúka širokú škálu služieb, vrátane LIDLu, základnej školy, škôlky a renomovanej medzinárodnej školy British International School. Pre milovníkov prírody je k dispozícii blízke kúpalisko Rosnička, les, vyhliadková veža Devínska kobyla a ďalšie zelené chodníky v hlavnom meste.

V Condominie Dúbravka si užijete kludné bývanie v zateplených a tehlových domoch s vlastným pozemkom. V blízkosti areálu sa nachádza diaľnica a MHD s rýchlym a bezproblémovým spojením do mesta. Dúbravsko - Karloveská radiála bola v roku 2021 zmodernizovaná, čo zabezpečilo ešte plynulejšie a rýchlejšie spojenie s centrom mesta. Kombinácia pohodlného bývania v tichom prostredí a výhodnej polohy je to, čo robí Condominium Dúbravka skvelou voľbou pre Váš domov.

Projekt Condominium Dúbravka zahŕňa dvojpodlažné domy so 6 izbami a celkovou úžitkovou plochou 150m2 (typ A1-A4) a 155m2 (typ B).
+ terasa 10m2
Celková rozloha pozemku, na ktorom sa budovy nachádzajú, je 2252m2.

Prízemie každého domu pozostáva z vstupnej haly, skladu, spálne, obývacej izby, kuchyne, jedálne a kúpeľne. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, kúpeľňa, WC, šatník, kotolňa a balkón.

Všetky domy sú postavené z tehál a zateplené, a majú prístup k všetkým inžinierskym sieťam, ako sú voda, elektrina, kanalizácia a optický internet.

Skolaudované

Hypotekárny Úver možný

Špecifikácia a výbava domu:

Základy : monolitický železobetón
Obvodové steny: 25cm tehla porotherm
Zateplenie: 20cm minerálna vlna
Vnútorné priečky: 11,5 cm tehla
Omietka: sádrová omietka
Strecha: sedlová strecha, drevený krov, protipožiarny sadrokartón, krytina Bramac šedá
Okná: plastové/hliníkové okná – trojsklo, päťkomorové
Exteriérové dvere: Bezpečnostné hliníkové čiastočne presklené
Maľovka: 1x náter
Silnoprúd a slaboprúd: kompletná elektroinštalácia ukončená zásuvkami a vypínačmi, bleskozvod
Vykurovanie a zdravotechnika: tepelné čerpadlo, zásobník teplej vody, rozvody teplej a studenej vody, kanalizácia,podlahové vykurovanie teplovodné
Podlaha: betónový poter

Decentralizovaná rekuperácia
Videovrátnik
Príprava pre alarm
Príprava na klimatizáciu
Príprava na vonkajšie elektrické žalúzie
Príprava na fotovoltaiku

Domy sa nachádzajú v oplotenom areáli s posuvnou bránou a každý z nich zahrňuje 3 parkovacie miesta v cene. Ich skvelá poloha zabezpečuje pešiu dostupnosť k rôznym službám, ako sú verejná doprava, obchody, školy, škôlky a podobne.

Cena holodom: 669 000 € s DPH vrátane pozemku a 3ks parkovacích miest pre domy A3,A4 a B.

Cena holodom: 689 000 € s DPH vrátane pozemku a 3ks parkovacích miest pre dom A2 /má väčší pozemok/.

 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF