Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Krásny 4-izbový dom s bazénom, kompletným oplotením (ideálne pre psa) na pozemku o rozlohe 999m2

Zážitok v každom ročnom období: Dom s bazénom a moderným vybavením

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne prerobený dom s rozlohou 115 m2 v malebnej lokalite Vojka nad Dunajom. Tento dom bol nadstavený o chodbu a obývaciu izbu, čo zabezpečuje dostatok priestoru pre celú rodinu. Dom bol kompletne zrekonštruovaný a modernizovaný, čo zahŕňa nové rozvody vody, elektriny a kúrenia, ako aj novú fasádu, strechu a obklad pred domom.

Na pozemku o rozlohe 999 m2 sa nachádza aj priestranný bazén o rozmeroch 7.8x3.8 metrov, ktorý bol v roku 2023 úspešne využívaný. Kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa sú tiež úplne nové a vybavené modernými spotrebičmi vrátane širokej chladničky Whirlpool, rúry, mikrovlnnej rúry, umývačky a sporáka Bosch a digestora Klarstein. Okrem toho sú k dispozícii aj práčka a sušička od značky Samsung. Dom je vybavený modernými zariadeniami, ako je veľkoplošná televízia značky LG s uhlopriečkou 80 palcov a internetové pripojenie od poskytovateľa Slovanet, čo zabezpečuje pohodlný pobyt a zábavu pre celú rodinu.

Dom ponúka celkovo 3 izby, z toho 2 spálne + šatník. Ideálny pre rodinu hľadajúcu pokojné bývanie v príjemnom prostredí s možnosťou využitia bazéna a veľkého pozemku na rôzne aktivity.

Tento dom nie je len skvelým miestom na trvalé bývanie, ale ponúka aj možnosť využitia ako víkendový dom. Nedaleko sa nachádzajú Vojčianske a Šulianske jazero, kde sa môžete osviežiť a kúpať v horúcich letných dňoch alebo počas celého roka, ak ste fanúšikom otužovania.

 

Cena: 250.000,- €


Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.
 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIA REAL s.r.o.

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF