Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Svetlý 2i zariadený byt s balkónom a pivnicou - PREDANÉ

PREDANÉ

Popis nehnuteľnosti

Dvojizbový byt v pokojnej lokalite v Devínskej Novej Vsi

Dvojizbový byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, v budove s výťahom, jedným hlavným bezbariérovým vchodom a jedným bočným vchodom so desiatimi schodmi.

Byt tvorí priestranná vstupná chodba, kúpeľňa, denná časť, kuchyňa s jedálenským stolom a spálňa.

Chodba ponúka dostatok úložného priestoru vo vstavaných šatníkových skriniach a svojou priestrannosťou pekne oddeľuje vstupnú od dennej časti bytu.

Obývacia miestnosť je dostatočne svetlá, časť sa dá využiť na pracovný stôl. Z obývačky ale aj spálne sa vychádza na balkón. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi ako vidieť na fotkách a pokračovaním je aj jedálenský stolík, ktorý sa dá v prípade potreby roztiahnuť. V kúpeľni je vaňa, práčka, toaleta.

Celkovo je byt veľmi dobre priestorovo riešený a hneď obývateľný. Predáva sa kompletné zariadený.

V budove sa kúri ústredným kúrením.

Parkovanie pred bytovým domom je verejné a bezproblémové.

Okolie ponúka dobré zázemie služieb, v blízkosti je obchod, reštaurácia ale aj materská a základná škola.

Výmera bytu celkovo 58,09m2 z toho: pivnica v suteréne: 2,78m2 + balkón 2,12m2

STIAHNITE SI PÔDORYS 

 

VideoprehliadkaAj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF