Dvojpodlažný dom v elitnej časti Opatije s panoramatickým výhľadom na more

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažný samostatne stojaci dom s 2 bytovými jednotkami (2 apartmány), výhľadom na more, terasou a parkovaním, v blízkosti centra Opatije.

Nachádza sa v elitnej časti Opatije s krásnym panoramatickým výhľadom na celý Kvarner.

Obytná – úžitková plocha je 150m2 a okolie domu obklopené mediteránskou vegetáciou vrátane 5m palmou. Kompletný pozemok ma výmeru 880 m2
Na prízemí domu sa nachádza byt s výmerou 56 m2, ktorý pozostáva z veľkej spálne, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a chodby, renovovaný v roku 2012. 
Na 1. poschodí je zariadený byt s výmerou 98 m2, ktorý pozostáva z 2 veľkých spální, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, WC, komory, chodby a balkóna.
Dom je oplotený a má bránu na diaľkové ovládanie. Za domom je parkovisko pre 5 automobilov. V prízemí domu ma vínnu pivnicu (25 m2), kotolňu a dreváreň.
Do budúcna je tu možnosť nadstavby ďalších dvoch podlaží, podzemnú garáž celkovo do max 720 m2 brutto úžitkovej plochý.

OPATIJA – PERLA KARNERSKÉHO ZÁLIVU

Nachádza sa 10 km západne od Rijeky smerom na Istriu v Chorvátsku. Poloha Opatije na úbočí hôr a prírodného parku Učka vytvára letovisku skvelú scenériu. Možnosti na letnú i zimnú dovolenku sem lákali prvých turistov už v 19. storočí, kedy bola Opatija obľúbenou destináciou. Svedectvom dlhodobej prosperity mesta sú parky, promenády a množstvo zachovalých viliek, ktoré sem lákajú turistov z celej Európy. Opatija je však vďaka svojej malebnosti, polohe, dostupnosti a vytvoreným možnostiam miestom konania seminárov, kongresov, konferencii, no tiež festivalov, výstav a koncertov. Rovnako tak sa tu konajú po celý rok kultúrne a športové podujatia.

Fotogaléria

CENA: 385.000,- €


Odmena pre RK a daňová povinnosť: 
Pri všetkých cenách nehnuteľnosti v Chorvátsku sa ešte platí odmena pre realitnú kanceláriu vo výške 3% (+DPH na províziu: 20%). Pripočíta sa ku kúpnej cene nehnuteľnosti.
Daňová povinnosť tj daň z nadobudnutia nehnuteľnosti sa platí vždy, ak nehnuteľnosť nadobúda fyzická osoba. Momentálne je to 3% z kúpnej ceny.

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár