Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Exkluzívny apartmánový komplex 100m od pláže

Popis nehnuteľnosti

Príďte a objavte váš letný úkryt, iba o kúsok od pobrežia. Tento kúsok raja, len 100 metrov od pláže, ponúka viac než len výhľad na modré vlny. Tu, z terasy, ktorá sa líši z pohodlia, môžete počuť šepot mora, ktorý sa vlieva do vašej duše, obklopení pokojom a harmóniou.

Aj keď je more len kúsok preč, súkromný bazén vám ponúka inú formu osvieženia a oddychu. Po dlhom dni na pláži sa môžete vrátiť sem, aby ste si mohli vychutnať pohodlný oddych pri vode, ktorú máte len pre seba. A pre tých, ktorí radi varia vonku, je tu letná kuchyňa pri bazéne, kde môžete pripraviť chutné jedlá a vychutnať si ich pod otvoreným nebom.

Naša ponuka zahŕňa štyri exkluzívne apartmány zo sumárnych dvanástich. V jednej budove na prvom poschodí je jeden z nich - útulný kút s dvoma spálňami, kúpeľňou a priestrannou terasou, kde môžete relaxovať počas celej dĺžky dňa.

V ďalšej budove sa nachádzajú tri apartmány, označované ako 4-izbové. Každý z nich je vytvorený s ohľadom na rodinné pohodlie, s tromi spálňami, rovnakým počtom kúpeľní a priestranstvom obývačky s kuchyňou. Dve terasy a dve parkovacie miesta sú súčasťou výbavy, čo robí tieto apartmány ideálnymi pre väčšie rodiny, ktoré chcú stráviť kvalitný čas spolu.

Každý z našich apartmánov je útulne zariadený, čo znamená, že sa nemusíte starať o nič iné, len si prineste svoju obľúbenú knihu alebo gitaru a užívajte si letnú pohodu.

Náš exkluzívny komplex sa nachádza v blízkosti obcí Rogoznica a Trogir, v mieste, kde sa príroda stretáva s luxusom. S celkovými tromi budovami a dvanástimi apartmánmi ponúka spoločné priestory, ako je veľký bazén, sauna, kamenné grily, obývacia miestnosť a letná kuchyňa, aby ste mohli zažiť najlepšie z leta vo svojom novom domove.

Voľné apartmány na predaj:

3+KK
Apartmán A1 má 124,24 m2 a nachádza sa na prízemí. Cena: 425.000 eur
Apartmán A2 má 106,56 m2 a je umiestnený na prvom poschodí. Cena: 445.000 eur
Apartmán A3 má 106,56 m2 a je umiestnený na druhom poschodí. 465.000 eur

2+KK
Apartmán A2 má 56,44 m2, nachádza sa na prvom poschodí. Cena: 285.000 eur

K cene sa pripočítava sprostredkovateľská provízia: 3%
V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.


Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
info@nehnutelnosti.hr
www.Nehnutelnosti.hr 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF