Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Luxusný penzión s reštauráciou v srdci Liptova!

foto je Ilustračné

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť investovať do podnikateľského objektu v srdci Liptova, v okolí Ružomberku. Tento komplex ponúka všetko, čo si investori môžu priať - reštaurácia, vinná pivnica, sauny, bazén, fitness centrum a ubytovanie v apartmánoch.

Poloha tohto podnikateľského objektu je výnimočná, nachádza sa v prirodzenom prostredí s krásnym parkoviskom, jazierkom a detským ihriskom, čo prináša klientskemu okruhu príjemné a relaxačné prostredie.

Tento objekt je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú investíciu do prosperujúceho podniku v turistickej oblasti. S jeho vynikajúcou polohou a širokou škálou zariadení pre hostí, si môžete byť istí, že bude mať stály príjem a bude neustále rásť.

Využite túto príležitosť a investujte do tohto podnikateľského objektu, ktorý Vám poskytne stabilný príjem a výnimočnú príležitosť pre rozšírenie Vašich investičných portfólií.

Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme Vám predstavili viac informácií o tejto úžasnej investičnej príležitosti.

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF