Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Nehnuteľnosť na Horehroní s veľkým potenciálom

Popis nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť na Horehroní s veľkým potenciálom


Ideálna poloha domu v srdci Horehronia, len kúsok od centra obce predstavuje naozaj skvelú príležitosť na investíciu a podnikanie.

Variabilita priestorov necháva dvere otvorené fantázii investora. Rekonštrukciou tu môže vzniknúť niekoľko apartmánov na prenajímanie, moderné obchodné priestory alebo štýlová reštaurácia.

S úžitkovou plochou 167m2 a možnosťou využitia podpivničených priestorov je objekt pripravený na svoju novú éru. Máte možnosť dotknúť sa histórie tohto miesta a napísať nový úspešný podnikateľský príbeh.

Celková zastavaná plocha je 209m2 a pozemok je o výmere 1037m2, vrátane garáže, drevárne a priestoru na dvore.
Popri pozemku tečie potok, ktorý krásne dotvára celkový dojem z okolia nehnuteľnosti.
Dostatočne odsadený od hlavnej cesty, zároveň super dostupný zo všetkých strán obce.

Závadka nad Hronom samotná je zaujímavým turistickým cieľom, s rybníkom nad dedinou, Nízkymi Tatrami z jednej strany a Muránskou planinou z druhej, s kompletnou občianskou vybavenosťou. Zároveň ťaží aj z blízkosti známych lyžiarskych stredísk – Polomka Bučník 4 km, Tále 34 km, Mýto pod Ďumbierom 30 km a na opačnej strane Telgárt vzdialený iba 25 minút autom.

Nechajte sa očariť atmosférou Závadky nad Hronom a začnite svoju podnikateľskú cestu práve tu :)

Objektom Vás rada prevedie aj pani majiteľka, ktorá v priestoroch v čase ich aktívneho využívania vytvárala nezabudnuteľnú atmosféru a ľudia sem na nákup radi chodili aj zo vzdialenejších častí obce.

Cena: 95.000,- €


Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.
 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIA REAL s.r.o.

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF