Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Nice apartment with a wonderful view of the Kuchajda lake for sale

Popis nehnuteľnosti

We offer for sale a nice one-bedroom apartment with a view of Lake Kuchajda in the well-known apartment complex Koloseo on Tomášikova street.

When you enter the apartment, you can see that it was designed from the beginning to create a feeling of home. The space is opened by a stylishly designed vestibule with a closet. On the left is a bathroom with a bathtub and a toilet.

On the left side is a master bedroom, where there is a large wardrobe, a double bed, and an exit to the loggia.

The living room consists of a living room, a dining room, and a kitchen.

The designer white kitchen is separated from the living room by a bar counter with two chairs that offer a pleasant place to sit with a cup of morning coffee.

Air conditioning was installed this year and has one indoor unit in the living room.

The apartment is oriented to the southwest with a beautiful open view of Lake Kuchajda, but also towards Koliba and the Kamzík (antenna tower). It offers wonderful scenery with sunsets all year round.

The apartment is selling fully furnished.

You can park by the Koloseo along the road or in the adjacent parking lot behind the Erste bank. If necessary, a parking space can be rented or purchased. 

Location:

The Koloseo complex was approved in 2007. In the inner block - the atrium, there is a separate part for children. The complex itself offers services such as cosmetics, hairdresser-barber, groceries, 2 large stores and bicycle service. Less than 200 m from the apartment complex is the Tomášikova Client Centre, Yeme Market, Fresh Market - a market with shops, caffes and restaurants. There is also a Kaufland supermarket nearby, and opposite, across the lake, is the Vivo shopping centre.

 

Price:218.000,- €

Area: 58.50 m² (interior 55.50 m² + loggia 3.03 m²)
Monthly costs: 200€rent + 26€ electricity (2 persons)

The stated price is final, including the RK commission and includes a complete real estate service.
If you are interested in a tour or more information, do not hesitate to contact me at phone no. +421 911 861 125

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF