Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NITRA - Veľký pozemok blízko centra na výstavbu bytového domu.

Popis nehnuteľnosti

Rovinatý pozemok pre bytovú výstavbu Nitra Mlynárce. Plocha: pozemku 10241m2. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný. Blízko centra mesta.

Štúdia pre 159 bytov a 226 parkovacích miest, bola schválená magistrátom. Pozemok ma multifunkčne využitie 1+4 poschodia. Investor môže na základe tejto štúdie, ktorá prešla viacerými povoleniami, následne vypracovať kompletný projekt a začať vybavovať všetky potrebne povolenia na výstavbu dvoch multifunkčných objektov.

Pre viac informácii zavolajte alebo napíšte email na hello@marinomartincic.com

Videoprehliadka

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF