Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NITRA - Veľký pozemok blízko centra na výstavbu bytového domu.

Popis nehnuteľnosti

Rovinatý pozemok pre bytovú výstavbu Nitra Mlynárce. Plocha: pozemku 10241m2. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný. Blízko centra mesta.

Štúdia pre 159 bytov a 226 parkovacích miest, bola schválená magistrátom. Pozemok ma multifunkčne využitie 1+4 poschodia. Investor môže na základe tejto štúdie, ktorá prešla viacerými povoleniami, následne vypracovať kompletný projekt a začať vybavovať všetky potrebne povolenia na výstavbu dvoch multifunkčných objektov.

Pre viac informácii zavolajte alebo napíšte email na hello@marinomartincic.com

Videoprehliadka

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF