Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Priestranný 5-izbový apartmán s vlastným bazénom a záhradou

Popis nehnuteľnosti

Nádherný 5-izbový apartmán s vlastným bazénom

Predstavte si tento útulný apartmán s vlastným bazénom a zeleným rajom na prízemí elegantnej budovy v pokojnej dedinke, len kúsok od pôvabných miest Trogir, Rogoznica a Primošten.

Tento rezidenčný komplex, s výhľadom na tyrkysové vlny Jadranského mora, ponúka atmosféru pohodlia a relaxu, akú ste ešte nezažili.

Užite si vôňu morského vánku, ktorá sa mieša s kvetinovým závanom, zatiaľ čo sa usadíte na rozľahlú terasu tohto úchvatného apartmánu, ktorá vám poskytuje oázu pokoja a harmónie. Stačí len pohľad na váš vlastný bazén, obklopený zelenou záhradou, aby ste sa cítili ako v raji na zemi.

Tento rezidenčný komplex vás ohúri nielen svojou úchvatnou vonkajšou atmosférou, ale aj svojím štýlovým interiérom. Obývacia izba s vybavenou kuchyňou vás okúzli svojou eleganciou a funkčnosťou. Štyri útulné spálne, vrátane jednej s prístavbou, vám poskytnú útočisko od sveta a úžasný priestor na oddych a relaxáciu.

S dôrazom na detaily a kvalitu, každý kút tohto apartmánu vyžaruje pohodu a štýl. K dispozícii sú 4 moderné kúpeľne a k apartmánu patria aj dve vyhradené parkovacie miesta.

S blízkosťou k pobrežiu, len pár krokov od mora, ponúka tento apartmán ideálnu polohu pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou a pokojom.

Presťahujte sa na leto do jedného z najúžasnejších kútov Chorvátska a nechajte sa unášať zvukom vĺn, prírodnou krásou a dotykom relaxu, ktorý nájdete len tu, v tomto útulnom apartmáne.Obytný priestor s dvoma bytovými jednotkami (3 izbový byt + garsónka) s výhľadom na more 130 m2, ktorý sa nachádza na prízemí trojposchodového domu so záhradou 180 m2 s bazénom a murovaným grilom (patrí výlučne do bytu). Všetky izby majú okrem iného: klimatizáciu a elektrické žalúzie.

Rozloženie izieb:

Obývacia izba s kuchyňou
4 spálne (vrátane jednej spálne s prístavbou)
4 kúpeľne

K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta.
Vzdialenosť od mora a krásnej pláže je necelých 250 m.

Cena vrátane nábytku a bazénu je: 560.000,00 EUR 

K cene sa pripočítava sprostredkovateľská provízia: 3%

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

 

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
info@nehnutelnosti.hr
www.Nehnutelnosti.hr 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF