Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Cífer - rodinný dom, ktorý Vás vráti do detstva

 

 

 

Nielen na dvore ale aj v dome sa budete cítiť ako na prázdninách pri starej mame.

Popis nehnuteľnosti

Útulný vidiecky dom s veľkou záhradou, záhradným domčekom a posedením s grilom je krásnou ukážkou typickej vidieckej architektúry.

V strede predného dvora dominuje altánok s posedením pre partiu ľudí, vedľa je letná kuchyňa, vstup do pivnice a záhradný gril.

V pokračovaní je malé jazierko pre rybky a na pravej strane je dielňa. Ďalej sa dostávame k letnej chatke – záhradnému domčeku, v ktorom sa dá aj prespať alebo len tak oddychovať na terase. Ostatok pozemku vypĺňa záhrada, trávnik, veľa kvetov.

Dom má 3 izby z toho jedna je samostatná spálňa s manželskou posteľou, a dve prechodné izby, vedľa ktorej je kúpeľňa s toaletu. Ďalšia miestnosť využíva sa ako jedáleň ktorá je prepojená s kuchyňou. V kuchyni je aj veľká špajza. Ďalšia veľká kúpeľňa je hneď vedľa v ktorej okrem vane a sprchového kúta je aj infračervená sauna, stacionárny bicykel a veľká práčka.

Z kuchyne sa vchádza do zimnej záhrady (zasklená terasa – veranda) kde je aj samostatná toaleta. Odtiaľ sa dostaneme na dvor ku altánku. 
Dom sa predáva zariadený.

LOKALITA
Obec Cífer ma výbornú dostupnosť do Bratislavy, Senca a Trnavy a benefitom je vlaková stanica. Autom sa dostanete za 25-30min
Cífer má veľmi dobrú občiansku vybavenosť od materskej a základnej školy, voľnočasové aktivity - šachový klub, spevácky zbor, Kynologicky klub, spolok priateľov hudby, hádzanársky klub, knižnica, pravidelne sa koná obecný ples a veľa iných podujatí. Nájdete tu aj rímskokatolícky kostol a kaplnku, lekáreň, zdravotné stredisko, požičovňu náradia, múzeum, hasičskú zbrojnicu, reštauráciu, výbornú zmrzlinu a potraviny. Cífer má aj čerpaciu stanicu, domáceho kutila a veľa spokojných obyvateľov :)

Obec Cífer Vám poskytne komfort dediny a zároveň mesta. Napriek tomu že ma takmer 5000 obyvateľov, nemá preplnené kapacity materskej a základnej školy.
Pár minút peši, dostanete sa k jazeru s malou farmou.
V blízkosti obce Cífer je aj kúpalisko Pác a Senecké jazerá.

Výmera pozemku komplet je: 963m² z čoho je zastavaná plocha domu je 166,00 m² dvor a záhrada 797m²

Cena: 297.000,- €

Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.

 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/
Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF