Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


SKY PARK - 2i byt s výhľadom na Bratislavsky hrad

NA PRENÁJOM

Popis nehnuteľnosti

Bývajte na vyššej úrovni - prenajmite si nový, ešte neobývaný, byt v objekte SKY PARK a sledujte živý obraz bratislavského hradu priamo z obývačky.

Byt sa nachádza na 11 poschodí v druhej veži. Z chodby mate po ľavej strane samostatne WC, v strede pračku a odkladací priestor, vpravo je kúpeľňa s vaňou. Rovno je obývacia izba spolu s kuchyňou a jedálenskou častou. Vľavo je samostatná spalná s manželskou posteľou. Výhodou je že sa na loggiu vstupuje z oboch izieb

V byte je rekuperácia (výmena) vzduchu vďaka ktorej nie je potrebne vždy vetrať cez okna.

K bytu prislúcha jedno pakovacie miesto (100€/m)
K nájmu sa pripočítajú energie (170€/m)

Cena za prenájom bytu: 790€/mesiac

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár