Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Slnečný priestranný 3i byt v Ružinove - rezervované

Popis nehnuteľnosti

Slnečný priestranný 3i byt v Ružinove, orientovaný na západ, lodžia, balkón + pivnica

Bytový dom obklopený parkmi je pre Ružinov štandard, obzvlášť keď ide o jadro Ružinova za hotelom Bratislava na ulici Andreja Mráza.
Na predaj Vám ponúkam priestranný a kompletne zariadený trojizbový byt s 2 samostatnými spálňami, veľkou obývačkou a samostatnou kuchyňou. Tým že sú všetky izby vrátane kuchyne otočene na západ, svetla má až po západ slnka.

Rovno od vstupných dverí je jedna veľká samostatná izba s oknami. Vpravo je chodba, kde je dostatočné úložného priestoru. Z chodby naľavo je samostatná toaleta a ďalej je oddelená kúpeľňa so sprchovým kútom, 2 skrine a zhora plnená práčka. Ďalej sa dostaneme do veľkej obývacej izby ktorá je prechodná. Rovno je ďalšia spálňa z ktorej sa ide na lodžiu. Vľavo z obývačky sa ide do samostatnej a oddelenej kuchyne, ktorá má vstúp na malý balkón.

Byt o výmere 71m2 ma 1 balkón ktorý má samostatný vstup z kuchyne a lodžiu, ktorá je zateplená, má posuvne sieťky a nové, vertikálne žalúzie. 
Kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta prešli rekonštrukciou v r. 2016.

K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu, kam sa viete dostať pohodlne aj výťahom. 

Byt sa nachádza na 5 zo 7 poschodí, zatepleného, panelového, bytového domu, ktorý v r. 2013 prešiel kvalitnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplili, všetkým urobili nové balkóny a lodžie, chodby dostali nové okná, na prízemí nové poštové schránky, nové hlavné vstupné dvere so vstupom na čip, rampa pre invalidov, nový výťah a hlavne - boli výmenené stúpačky vo všetkých bytov.

Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi, vhodný pre rodinu s deťmi alebo ako investícia a možnosť prenajímania okamžite. 

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť: obchody, škola, škôlka, zdravotné stredisko, veľa parkov a zelene. 

Stiahnuť pôdorys

 

Videoprehliadka

Cena: 210.000,- €

Vrátane provízie pre RK. 

Mesačné náklady: 150€ na nájom + elektrina, plyn, TV/internet

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF