Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Slnečný priestranný 3i byt v Ružinove, orientovaný na západ, lodžia, balkón a pivnica

Popis nehnuteľnosti

Slnečný priestranný 3i byt v Ružinove, orientovaný na západ, lodžia, balkón + pivnica

Bytový dom obklopený parkmi je pre Ružinov štandard, obzvlášť keď ide o jadro Ružinova za hotelom Bratislava na ulici Andreja Mráza.
Na predaj Vám ponúkam priestranný a kompletne zariadený trojizbový byt s 2 samostatnými spálňami, veľkou obývačkou a samostatnou kuchyňou. Tým že sú všetky izby vrátane kuchyne otočene na západ, svetla má až po západ slnka.

Rovno od vstupných dverí je jedna veľká samostatná izba s oknami. Vpravo je chodba, kde je dostatočné úložného priestoru. Z chodby naľavo je samostatná toaleta a ďalej je oddelená kúpeľňa so sprchovým kútom, 2 skrine a zhora plnená práčka. Ďalej sa dostaneme do veľkej obývacej izby ktorá je prechodná. Rovno je ďalšia spálňa z ktorej sa ide na lodžiu. Vľavo z obývačky sa ide do samostatnej a oddelenej kuchyne, ktorá má vstúp na malý balkón.

Byt o výmere 71m2 ma 1 balkón ktorý má samostatný vstup z kuchyne a lodžiu, ktorá je zateplená, má posuvne sieťky a nové, vertikálne žalúzie. 
Kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta prešli rekonštrukciou v r. 2016.

K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu, kam sa viete dostať pohodlne aj výťahom. 

Byt sa nachádza na 5 zo 7 poschodí, zatepleného, panelového, bytového domu, ktorý v r. 2013 prešiel kvalitnou rekonštrukciou. Bytový dom zateplili, všetkým urobili nové balkóny a lodžie, chodby dostali nové okná, na prízemí nové poštové schránky, nové hlavné vstupné dvere so vstupom na čip, rampa pre invalidov, nový výťah a hlavne - boli výmenené stúpačky vo všetkých bytov.

Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi, vhodný pre rodinu s deťmi alebo ako investícia a možnosť prenajímania okamžite. 

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť: obchody, škola, škôlka, zdravotné stredisko, veľa parkov a zelene. 

Stiahnuť pôdorys


Mesačné náklady: 150€ na nájom + elektrina, plyn, TV/internet

Cena bytu: je 239.500 EUR vrátane provízie pre RK. 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár