Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Staré Grunty - 2i svetlý byt s výbornou dispozíciou

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj tento elegantný 2-izbový svetlý byt s výbornou dispozíciou na Starých Gruntoch. Byt je kompletné vybavený a zariadený, má balkón, šatník a samostatný skladový priestor na tom istom poschodí, ktorý sa dá využiť ako pivnica. Z balkóna sa ponúka impozantný výhľad na okolitú krajinu Malých Karpát.

Celková rozloha bytu je 59,50 m2 vrátane balkóna. Byt sa nachádza na prízemí, takže prístup je bezbariérový. Tým že je bytový dom postavený v kopci, pod bytom sú ešte 2 byty a nebytový priestor. Na rovnakom podlaží, ako byt, sa nachádza skladový priestor.

Tento nadštandardný byt disponuje rozľahlou vstupnou chodbou, kúpeľňou so sprchovým kútom, samostatným WC a šatníkom prístupným z chodby bytu. Obývacia izba, spojená s plne vybavenou kuchyňou, pritiahne pozornosť slnečným a priestranným interiérom. Majestátna spálňa poskytuje dostatok miesta.

Tento luxusný byt sa nachádza v exkluzívnej lokalite Staré Grunty, ktorá ponúka dokonalú kombináciu tichej lokality s výbornou dostupnosťou k obchodom, reštauráciám a ostatnej občianskej vybavenosti. Autobusová zastávka je hneď pred bytovým domom. V areáli je detské ihrisko ako aj posedenie ( altánok), ktoré slúži na oslavy.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred bytovým domom, s vlastnými parkovacími miestami na uzavretom pozemku.

Výhodou bytu sú nízke mesačné náklady. Byt je veľmi vhodný aj na investíciu.

Videoprehliadka

Cena: 230.000,- €


Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.
 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIA REAL s.r.o.

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF