Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Veľka záhrada na račianskej ulici, BA - Nové Mesto

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj Záhradu za adresou Račianska 109 v Bratislavskej m.č. Nové Mesto. Parcela je v zastavanom území obce, registra "C" označená ako vinica.

Záhrada nema priamy prístup, ale by bolo treba upraviť medzi budovami. Inak sa auto da nechať 30m ďalej.

Výmera je 607m2
Parcelné číslo: 13137/8
Cena: 66 000 €

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125

Aj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robím v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom
predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 
Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate ​


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF