Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Veľmi pekný a moderný 1i byt na začiatku Podunajských Biskupic

Popis nehnuteľnosti

Na predaj moderný 1i byt na začiatku Podunajských Biskupíc na Podunajskej ulici.

Ak hľadáte moderné bývanie alebo ako investíciu určenej na prenájom, tento byt je určený práve pre Vás.  Byt je kompletne zariadený.

Tento byt ponúka priestrannú a svetlú obývaciu miestnosť so samostatnou časťou pre policové skrine. Je vybavená pohodlnou sedačkou, skrinkou pre TV a konferenčným stolíkom. V spálni je veľká manželská posteľ a bioplynový krb vytvára prijemnú atmosféru. Interiér je dotvorený dizajnovými závesmi a záclonami.

Byt má v predsieni veľkú a priestorovú šatníkovú skriňu. Biela kuchyňa je komplet vybavená s elektrickou dvojplatničkou, veľkou chladničkou a mrazničkou, ako aj raňajkovým stolíkom s pohodlnými stoličkami.

V kúpeľni s jasnými farbami nájdete sprchovací kút, WC, umývadlo s kabinetom a práčku.

Byt má vysoké stropy a široké okná, ktoré dodávajú priestoru veľa denného svetla. Je zariadený a pripravený na ihneď nasťahovanie alebo prenájom. Bytový dom Median House, v ktorom sa byt nachádza, má aj spoločné priestory ako aj stojiská pre bicykle.
S bytom sa predáva aj veľká murovaná pivničná kobka (3,5 m2).
Kolaudácia prebehla v roku 2017

Byt sa nachádza v novovybudovanej časti, v projekte Median House v Podunajských Biskupiciach. V okolí je výborná občianska vybavenosť. V susednom bytovom dome  nájdete potraviny Večierka a v blízkosti aj mnohé obľúbené reštaurácie. V blízkom okolí nájdete aj kaviarne, banky, škôlku, či školy, či lesopark Vrakuňa.  Výhodou lokality je určite aj blízke napojenie na obchvat Bratislavy.

Byt je umiestnený v novej časti Podunajských Biskupíc, v projekte Median House. V blízkosti sa nachádza dobrá občianska vybavenosť, vrátane potravín, reštaurácií, kaviarní, škôlky a škôl, ako aj lesoparku Vrakuňa.
Na bratislavsky obchvat sa dostanete veľmi rýchlo.

Cena: 104.900 EUR

Uvedená cena je konečná vrátane provízie pre RK a zahŕňa kompletný realitný servis. 


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Aj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF