Villa Donovaly - PREDANÉ ZA 21 DNÍ !!!

  zimná dovolenka


  letná dovolenka


  nástupná stanica na lyžiarsky vlek

  detská lyžiarskej škola

  DONOVALKOVO – zábava pre malé a veľké deti 

  bobová drahá a lanovka na Novú Hoľu

  rozprávková dedina HABAKUKY - Dobšinského rozprávky naživo

Popis nehnuteľnosti

Villa Donovaly - rekreačný dom so 4 apartmánmi

!!! predané za 21 dní !!!

Apartmánový dom Villa Donovaly s výbornou pozíciou v pešej dostupnosti všetkých atrakcií a lyžiarskych vlekov teraz môže byť Vaša.
Z hlavnej cesty rýchlo dostupná, s možnosťou parkovania pre 5-7 áut.

Villa Donovaly pozostáva zo štyroch ubytovacích jednotiek a dá sa využívať či prenajímať buď ako celok alebo ako jednotlivé apartmány.

Na prízemí je malý apartmán – štúdio s vlastnou kúpeľňou, vybavenou kuchyňou a sedačkou v tvare L, ktorá bez potreby rozťahovania slúži aj ako dve oddelené lôžka alebo lôžka vedľa seba.

Tento typ dennej miestnosti sa opakuje aj v troch ďalších apartmánoch, ktoré majú navyše oddelenú spálňu s manželskou posteľou a môžu ubytovať 2-4 osoby.

Jeden apartmán pre 2-4 osoby je na prízemí, dva na poschodí.

Apartmány na poschodí majú veľmi pekné podkrovné riešenie – obloženie drevom a strešné okná, cez ktoré môžete pozorovať krásnu hviezdu oblohu. Spálne majú východ na balkón. Rovnako aj denné časti apartmánov na poschodí majú každá vlastný balkón.

Prízemný apartmán pre 2-4 osoby má východ na terasu, ktorá pokračuje záhradou s upraveným trávnikom a pekným priestranným altánkom s posedením aj pre väčšie skupiny. K dispozícii je vonkajší gril. Za altánkom Vás malá bránička vpustí priamo do lesa.
Na pozemku je malé detské ihrisko, deti sa v bezpečí môžu mimo hlavnej cesty zabaviť na hojdačkách, šmýkačke či pohrať v pieskovisku.
Pre rodiny s deťmi je obrovskou výhodou podlahové kúrenie v dome, najmä v chladnejších mesiacoch poskytuje potrebný komfort po návrate z lyžovačky či prechádzky.

Všetky športové potreby majú v dome svoje miesto v sklade hneď za hlavnými vchodovými dverami. V dome sa pri jeho návrhu naozaj myslelo na všetko. Sú tam 3 technické miestnosti: lyžiareň, miestnosť kde je kotol + 3 veľkokapacitné bojlery na vodu, skrinky na prádlo a miestnosť pod terasou pri ihrisku (bez kúrenia) na uskladnenie napr. kosačky na trávu, sánky, bicykle a pod.
Nádherné prírodné prostredie a vynikajúca lokalita s bohatou ponukou služieb, športovísk, zábavy pre deti a dospelých sú veľkou pridanou hodnotou tohto rekreačného objektu.

V blízkosti rekreačného domu sa nachádza:
- nástupná stanica na detský lyžiarsky vlek (cca 100m od objektu)
- detská lyžiarskej škola
- DONOVALKOVO – zábava pre malé a veľké deti 
- bobová drahá a lanovka na Novú Hoľu
- Rozprávková dedina Habakuky - Dobšinského rozprávky naživo

Ďalšie výhody pre domácich a ubytovaných: Park Snow Card (zmluva s Infocentrom Donovaly) - výrazné zľavy na 3 a 6-dňové ski-pasy až do 20% z ceny permanentky, zľavy do reštaurácií a okolitých atrakcií

Aktívne napojenie na pult centrálnej ochrany Donovaly.
V celom objekte je vysokorýchlostné, dátovo neobmedzené WIFI internetové pripojenie.

Rezervácie na zimnú sezónu 2020/2021 sú už teraz na 50% obsadené, apartmánový dom má svoju stálu klientelu.

Či už sa ho rozhodnete kúpiť pre seba, rodinu a priateľov alebo ako nehnuteľnosť, ktorú budete prenajímať, nebudete sklamaní.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 662 m2
Zastavaná plocha a nádvorie: 108 m2
Záhrada: 112 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Typ budovy: samostatný
Počet NP: 2
Elektroinštalácia: 220/380 V
Voda: vodovod
Plyn: Nie
Kanalizácia: Áno
Kúrenie: elektrické podlahové
Parkovacie státie: 5x
Garáž: nie
Stav objektu: veľmi dobrý

Videoprehliadka

Fotogaléria

Máte nehnuteľnosť a chcete predať rýchlo?

Táto nehnuteľnosť bola predaná za 21 dní


Zavolajte mi teraz !

+421 911 861 125

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár