Villa Donovaly - PREDANÉ ZA 21 DNÍ !!!

  zimná dovolenka


  letná dovolenka


  nástupná stanica na lyžiarsky vlek

  detská lyžiarskej škola

  DONOVALKOVO – zábava pre malé a veľké deti 

  bobová drahá a lanovka na Novú Hoľu

  rozprávková dedina HABAKUKY - Dobšinského rozprávky naživo

Popis nehnuteľnosti

Villa Donovaly - rekreačný dom so 4 apartmánmi

!!! predané za 21 dní !!!

Apartmánový dom Villa Donovaly s výbornou pozíciou v pešej dostupnosti všetkých atrakcií a lyžiarskych vlekov teraz môže byť Vaša.
Z hlavnej cesty rýchlo dostupná, s možnosťou parkovania pre 5-7 áut.

Villa Donovaly pozostáva zo štyroch ubytovacích jednotiek a dá sa využívať či prenajímať buď ako celok alebo ako jednotlivé apartmány.

Na prízemí je malý apartmán – štúdio s vlastnou kúpeľňou, vybavenou kuchyňou a sedačkou v tvare L, ktorá bez potreby rozťahovania slúži aj ako dve oddelené lôžka alebo lôžka vedľa seba.

Tento typ dennej miestnosti sa opakuje aj v troch ďalších apartmánoch, ktoré majú navyše oddelenú spálňu s manželskou posteľou a môžu ubytovať 2-4 osoby.

Jeden apartmán pre 2-4 osoby je na prízemí, dva na poschodí.

Apartmány na poschodí majú veľmi pekné podkrovné riešenie – obloženie drevom a strešné okná, cez ktoré môžete pozorovať krásnu hviezdu oblohu. Spálne majú východ na balkón. Rovnako aj denné časti apartmánov na poschodí majú každá vlastný balkón.

Prízemný apartmán pre 2-4 osoby má východ na terasu, ktorá pokračuje záhradou s upraveným trávnikom a pekným priestranným altánkom s posedením aj pre väčšie skupiny. K dispozícii je vonkajší gril. Za altánkom Vás malá bránička vpustí priamo do lesa.
Na pozemku je malé detské ihrisko, deti sa v bezpečí môžu mimo hlavnej cesty zabaviť na hojdačkách, šmýkačke či pohrať v pieskovisku.
Pre rodiny s deťmi je obrovskou výhodou podlahové kúrenie v dome, najmä v chladnejších mesiacoch poskytuje potrebný komfort po návrate z lyžovačky či prechádzky.

Všetky športové potreby majú v dome svoje miesto v sklade hneď za hlavnými vchodovými dverami. V dome sa pri jeho návrhu naozaj myslelo na všetko. Sú tam 3 technické miestnosti: lyžiareň, miestnosť kde je kotol + 3 veľkokapacitné bojlery na vodu, skrinky na prádlo a miestnosť pod terasou pri ihrisku (bez kúrenia) na uskladnenie napr. kosačky na trávu, sánky, bicykle a pod.
Nádherné prírodné prostredie a vynikajúca lokalita s bohatou ponukou služieb, športovísk, zábavy pre deti a dospelých sú veľkou pridanou hodnotou tohto rekreačného objektu.

V blízkosti rekreačného domu sa nachádza:
- nástupná stanica na detský lyžiarsky vlek (cca 100m od objektu)
- detská lyžiarskej škola
- DONOVALKOVO – zábava pre malé a veľké deti 
- bobová drahá a lanovka na Novú Hoľu
- Rozprávková dedina Habakuky - Dobšinského rozprávky naživo

Ďalšie výhody pre domácich a ubytovaných: Park Snow Card (zmluva s Infocentrom Donovaly) - výrazné zľavy na 3 a 6-dňové ski-pasy až do 20% z ceny permanentky, zľavy do reštaurácií a okolitých atrakcií

Aktívne napojenie na pult centrálnej ochrany Donovaly.
V celom objekte je vysokorýchlostné, dátovo neobmedzené WIFI internetové pripojenie.

Rezervácie na zimnú sezónu 2020/2021 sú už teraz na 50% obsadené, apartmánový dom má svoju stálu klientelu.

Či už sa ho rozhodnete kúpiť pre seba, rodinu a priateľov alebo ako nehnuteľnosť, ktorú budete prenajímať, nebudete sklamaní.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 662 m2
Zastavaná plocha a nádvorie: 108 m2
Záhrada: 112 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Typ budovy: samostatný
Počet NP: 2
Elektroinštalácia: 220/380 V
Voda: vodovod
Plyn: Nie
Kanalizácia: Áno
Kúrenie: elektrické podlahové
Parkovacie státie: 5x
Garáž: nie
Stav objektu: veľmi dobrý


Cena: 399.000,- EUR

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Máte nehnuteľnosť a chcete predať rýchlo?

Táto nehnuteľnosť bola predaná za 21 dní


Zavolajte mi teraz !

+421 911 861 125

Marino Martinčić

Prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár