Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Pekný 2i byt s nádherným výhľadom na jazero Kuchajda

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt s výhľadom na jazero Kuchajda v známom bytovom komplexe Koloseo.

Pri vstupe do bytu je vidieť, že bol od začiatku navrhnutý tak, aby vytváral pocit domova. Priestor otvára štýlovo riešená predsieň so skriňou. Vľavo je kúpeľňa s vaňou a toaletou.
Ďalej sa vstupuje do spálne, kde je veľká šatníková skriňa, manželská posteľ a východ na loggiu.
Denná časť je tvorená obývacou izbou, jedálenskou časťou a kuchyňou.

Dizajnová biela kuchyňa je od obývačky oddelená barovým pultom s dvoma stoličkami, ktoré ponúkajú príjemné posedenie pri šálke rannej kávy.

Klimatizácia bola nainštalovaná tento rok a má jednu vnútornú jednotku v obývacej izbe.

Byt je orientovaný na juhozápad s krásnym otvoreným výhľadom na jazero Kuchajda, ale aj smerom na Kolibu a vysielač Kamzík. Ponúka celoročne nádhernú scenériu so západmi slnka.

Byt sa predáva kompletne zariadený.

Parkovať sa pri Koloseu dá pozdĺž cesty alebo na priľahlom parkovisku za bankou Erste. V prípade potreby sa dá prenajať alebo kúpiť parkovacie státie.
Lokalita:
Komplex Koloseo bol skolaudovaný v roku 2007. Vo vnútrobloku – átriu je oddelená časť pre deti, ďalšia časť na venčenie psov. Samotný komplex ponúka služby ako kozmetika, kaderníctvo-barber, potraviny Žabka, 2 veľké predajne a servis bicyklov. Necelých 200 m od bytového komplexu je Klientské centrum Tomášikova, potraviny Yeme, Fresh Market – tržnica s obchodmi, kaviarňami a reštauráciami. Neďaleko je aj supermarket Kaufland, a oproti, cez jazero je nákupné centrum Vivo (ex. Polus).


FOR ENGLISH CLICK HERE


Videoprehliadka

Fotogaléria

Cena: 237.500,- €


Výmera: 58,50m² (interiér 55,50 m² + loggia 3,03m²)

Mesačné náklady: 200€ nájomné + elektrina 26€ (2 osoby)


Uvedená cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis. 

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár