3-izbový byt s veľkým balkónom v obytnom komplexe KOLOSEO na Tomášikovej ulici

 dobrá lokalita

blízko športovísk a voľné aktivity pri jazere

  tržnica 

Popis nehnuteľnosti

3-izbový byt s veľkým balkónom v obytnom komplexe KOLOSEO na Tomášikovej ulici

Príďte sa pozrieť na trojizbový byt do obľúbenej lokality v Novom Meste do obytného komplexu KOLOSEO pri jazere Kuchajda. Byt má veľkú rodičovskú spálňu a menšiu detskú izbu, chodbu s troma šatníkovými skriňami, kúpeľňu s vaňou, veľkú obývaciu izbu s jedálenskou častou a kuchyňou. Obývacia miestnosť je klimatizovaná.

Byt má aj veľký balkón, na ktorom môžete skladovať bicykle, potraviny alebo pestovať kvety. Na balkón sa vstupuje z veľkej spalne ako aj z obývačky.

Výmera: 77,11 m2
Balkón: 10.97 m2
Poschodie: 7

Náklady za mesiac: 165€ / kúrenie, voda, fondy a správca + elektrina + Internet

Pri budove je možné zaparkovať pozdĺž cesty alebo na verejnom parkovisku. Dajú sa prenajať alebo odkúpiť vonkajšie parkovacie státia alebo státia v podzemnej garáži.

LOKALITA:
Cez cestu je jazero Kuchajda, peši sa rýchlo dostanete k OC VIVO (ex Polus), blízko je aj klientské centrum, potraviny Yeme a Fresh Market – farmárska tržnica. Po pravej strane je Pošta Bratislava III a ŽST Nové Mesto. Všetko ostatné je dostupné autom alebo MHD za veľmi krátky čas.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Cena: 239.500,- €


Cena je konečná vrátane provízie RK a zahŕňa kompletný realitný servis.
Náklady za mesiac: 165€ / kúrenie, voda, fondy a správca + elektrina + Internet


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Aj Vy chcete predať Vašu nehnuteľnosť?

Som Marino Martinčić a prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom
predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom, som Vám k dispozícii.

Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: 
hello@marinomartincic.com
w: 
www.marinomartincic.com

Instagram: 
https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 
Facebook: 
https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate ​


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár