Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Apartmány Vyšná Boca Nízke Tatry

Priamo pod lyžiarskym strediskom Bačova Roveň a Čertovica nachádza sa štýlový apartmánový dom rodinného typu celkovo s 12 apartmánmi a reštauračným zariadením.

Popis nehnuteľnosti

Apartmány Vyšná Boca Nízke Tatry

Projekt Apartmány Boca vznikol rekonštrukciou bývalého turistického hotela ležiaceho v centrálnej časti obce Vyšná Boca. Hlavnou myšlienkou investora bolo vybudovať štýlový apartmánový dom rodinného typu, ako miesto pre oddych v kruhu svojich najbližších s možnosťou stravovania, priamo v objekte. Objekt pozostáva z 3 nadzemných podlaží a suterénu. Reštaurácia s barom a krbom na 1. nadzemnom podlaží bude poskytovať služby tak pre vlastníkov apartmánov, ako aj pre obyvateľov a návštevníkov Vyšnej Boce. Na 2. a 3. nadzemnom podlaží je situovaných 12 apartmánov, každý disponuje kuchynkou, balkónom, skladovým priestorom v suteréne a vlastným parkovacím miestom.

Lokalita

Obec Vyšná Boca je malá, pôvodne banícka obec, leží pod Čertovicou a Rovnou hoľou, na konci 16 km dlhej Bocianskej doliny, v ochrannom pásme NAPANT-u. Preteká ňou potôčik Bocianka. Poloha mimo hlavného cestného ťahu robí toto miesto oázou kľudu a ticha. Zachovaná drevená architektúra sa postupne mení na rekreačné chalupy. Vlastníkmi sú ľudia z celého Slovenska, ktorí dávajú prednosť pobytu v tichu prírody vo vlastnej nehnuteľnosti, pred pobytom v zariadení hotelového typu.

 

Letné aktivity

Počas letných mesiacov si prídu na svoje vysokohorskí turisti, je výborným východiskom na túry do Ďumbierskych a Kráľovohoľských Tatier. Milovníci cyklistiky si určite vyberú z množstva cyklotrás. V Liptovskom Hrádku je možné ísť na prehliadku gotického Hradu a renesančného Kaštieľa. Navštíviť sa dá Jaskyňa mŕtvych netopierov, Bystrianska jaskyňa-najväčšia kvapľová jaskyňa a v neďalekej Jánskej doline celoročne prístupná Stanišovská jaskyňa. Pri dovolenkových potulkách nevynechajte návštevu lanového parku Tarzania a najväčšieho vodného parku na Slovensku Aquapark Tatralandia s termálnou minerálnou vodou. Pre vyznávačov golfu je na 30 min, vzdialených Táloch k dispozícii golfové centrum s prvým 18-jamkovým majstrovským ihriskom na Slovensku.

Zimné aktivity

Zážitok zo zimných športov ponúkajú zasnežené svahy lyžiarskych stredísk Bačova Roveň priamo v obci, neďaleká Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Tále či Chopok- Juh so strediskami Srdiečko a Krupová. Na svoje si prídu vyznávači zjazdového lyžovania, skialpinizmu i bežkovania.

Cena zahŕňa kompletne dokončený apartmán v stave štandard, vrátane spoluvlastníckeho podielu na pozemku, spoločných častiach a spoločných zariadeniach a vrátane balkónu, skladového murovaného priestor v suteréne (pivnica) a jedného parkovacieho státia vo vnútornom areáli apartmánového domu.
Štandardné vyhotovenie zahŕňa: plávajúce podlahy v obytných miestnostiach, ktoré ladia s interiérovými obložkovými dverami, v kúpeľni a vo WC je osadená sanita a položená keramická dlažba a obklad.
Výber kuchynskej linky je ponechaný na budúceho vlastníka a nie je súčasťou vybavenia.

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF