Lukratívny pozemok s výhľadom na Bratislavu

Popis nehnuteľnosti

Lukratívny pozemok na lukratívnej štvrti Koliby s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Koliba je jedna z lukratívnejších štvrti Bratislavy, kde ste na skok v prírode v lese alebo v centre mesta.

Mierne svahovitý stavebný pozemok o výmere 572 m2 sa nachádza takmer na konci ulice. Prístupová cesta je asfaltová, dostatočne široká a využívaná výhradne majiteľmi okolitých nehnuteľností nakolko do rezidenčnej štvrti je možný prístup z dvoch strán ale cez vstupné brány ktoré sú ovládané elektronický.

Tiché prostredie s panoramatickým výhľadom na mesto.

Všetky inžinierske siete k dispozícii na pozemku. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.


Pozemok ponúka svojou výmerou, lokalitou, kvalitou prostredia a dopravnou dostupnosťou príležitosť pre postavenie rodinný vily aj pre náročných.


Cena dohodou.

Fotogaléria

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár