Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na prenájom 4i byt s dvoma loggiami, s krásnym výhľadom na mesto a Karpaty

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na prenájom 4i byt s dvoma loggiami, s krásnym výhľadom na mesto a Karpaty

Okolie Štrkoveckého jazera je známe svojou výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou, športoviskami, dostatkom zelene a priestranstvami na oddych aj posedenia s priateľmi.

Byt sa nachádza na najvyššom - 11.poschodí v budove z roku 2008 na Klincovej ulici. Ide o kvalitnú tehlovú stavbu. V roku 2018 byt prešiel renováciou.

Celková výmera ponúkanej nehnuteľnosti je 97m2, z čoho byt je o výmere 86,33m2 + loggia 3m2 + loggia 4,7m2 + pivnica v suteréne 2,99m2

Do bytu sa vstupuje cez bezpečnostné dvere, na stene je audio vrátnik. Veľká vzdušná predsieň so šatníkovou skriňou.

Ľavú časť bytu orientovanú smerom na východ tvorí denná časť s kuchyňou a jedna malá spálňa, ktorá sa dá využiť ako pracovňa alebo detská izba s oknom na loggiu, ktorá je orientovaná na východnú stranu.

V obývačke je moderná sedačka, veľký jedálenský stôl a knižnica. Chladenie je počas leta zabezpečené klimatizačnou jednotkou Daikin.
Kuchyňa značky Decodom je plne vybavená spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklokeramická varná doska, odsávač pár, umývačka riadu), kameninový drez Blanco.

V pravej časti bytu orientovanej na západ je hlavná spálňa s loggiou s krásnym výhľadom na Bratislavský hrad, Slavín a Kamzík. Šatníková skriňa je osadená do výklenku, spálňa má tak dostatok priestoru aj na umiestnenie detskej postieľky.

Detská izba je tiež plne zariadená, vhodná pre dve alebo tri deti, so vstavanou poschodovou posteľou, pracovným stolom a knižnicou.

Kúpeľňa a WC sú oddelené. V kúpeľni je k dispozícii práčka aj sušička.

V celom byte sú plastové okná, vnútorné žalúzie a oknové sieťky - aj na dverách na loggiu. Internet a TV je zabezpečený optikou Swan.

Parkovanie:
- na -1. alebo -2.podlaží je možnosť prenajať garážové miesto
- garážové miesto sa dá prenajať aj v parkovacom dome vedľa budovy

Byt ťaží z výbornej pozície v pešej dostupnosti tak historického centra mesta ako aj blízkych obchodných centier – Central, Retro, Eurovea. MHD do všetkých častí Bratislavy ale aj blízke napojenie na diaľničný obchvat.
Strategická pozícia a blízkosť jazera dávajú celému bývaniu veľkú pridanú hodnotu. V blízkosti nájdete obchody ako Lidl a Billa, čerpacie stanice Shell a Slovnaft, Radošinské naivné divadlo, Fitness Centrum Ružinov, reštaurácie, bary a veľa ďalších služieb ako kaderníctvo a kozmetika.

Nehnuteľnosť určite prispeje ku kvalite Vášho bývania a aktívneho života v meste.

Fotogaléria

CENA: 1100€ + 300 € Energie / mesiac

Depozit: 1100 €
Provizia: 1100 €

 

P.S. Bez domácich miláčikov.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 911 861 125


Marino Martinčić
t: +421 911 861 125
e: hello@marinomartincic.com
w: www.marinomartincic.com

Instagram: https://www.instagram.com/marinomartincic.realestate/ 

Facebook: https://www.facebook.com/marinomartincicrealestate © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie ADRIAHOME

 

Marino Martinčić

Pri práci realitného makléra sa riadim najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, profesionálne fotografie, 3D SCAN nehnuteľnosti, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Viac info...


Marino Martinčić

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF